Anasayfa » Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu yakası kurye sizler için daha hızlı teslimat ve güvenilir hizmet için vardır. Bütün çalışan motorlu elemanlarımız ile birlikte birçok eşyanızı güvenerek en yakın birine yollayın. Firma olarak sizlere bu alanda en iyi hizmet verme garantisini sunar. Teslim etmek istediğiniz her hangi bir özel yada kurumsal dosya veya eşyaları alıyoruz. Sağlam şekilde muhafaza edip, böylece dakikalar içinde sizden alarak direkt alıcıya ulaştırılyor.

Bu sayede hem daha hızlı alım ve teslim, hem de daha güvenli bir şekilde teslimat işlemlerini gerçekleşir. Kuryeler motor, araba veya kamyonet gibi araçlarla hizmet verebilirler. Özellikle İstanbul kurye olarak şehir içi Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere hizmet. Yani hem Asya yakasında hemde Avrupa yakasında motor ile hizmet. Ayrıca sağlanan tüm izmetleri de motor kullanmanın amacı ile sağlanır.

Özellikle İstanbul içinde bulunan Adalar ilçesi dahil olmak üzere 39 ilçenin tamamında çalışma. İster uzak olsun ister yakın bu ilçeler arasında her hangi birinden başka birine istediğiniz her şeyi yollayın. Önemli olan konu ise yollanan eşyanın resmmi ve yasal olması gerekmektedir. Ayrıca yollanacak her ürün ve paket taşınacak eşyalar ve malzeme içinde olması gerekir. İşte bu şartlar ile her şey bizim ile yollayın.

İstanbul kurye misyonu, yapılan işlemlerinizin aksamadan hemen gerçekleşmesidir. Sadece belgeler için değil aklınıza gelen hangi şey yada ürün varsa alınır. Özel olarak yani kişisel gündelik hayatınızda yapacağınız alışverişlerde de güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Burada bu kocaman metropol içinde ve özellikle çok yoğun trafikte kurye olarak sizlere en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz.

Anadolu Yakası Kurye

 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • İstanbul kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 kurye hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsama ile başka ülkelere paket yollamak
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve aracısız hemen anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çok kolay çalışma
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti

Anadolu Yakası Moto Kurye

Anadolu yakası kurye ile günümüz iş dünyasında, vakitin paradan daha değerli hale geldiğini biliyoruz. Sektörde yer bulan ve toplumda da gün geçtikçe daha çok kabul görmeye başlamış olan bu anlayış noktasında bizler; Güven ve zamanın doğru kullanılabilirliğini temel prensip edinmiştir. Artık lojistik ve kargo firması olarak İstanbul’a ve İstanbul iş dünyasına hizmet veriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dünyanın, hızla büyüyen ve giderek kalabalıklaşan bir yer haline geldiğini görüyoruz. Başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerin, bu yeni düzenin getirmiş olduğu keşmekeşlikten nasibini aldığına hep birlikte tanıklık ediyoruz. Teknoloji, hız ve süreın doğru kullanımı şeklinde terimlerin günlük yaşamımızdaki yeri ve önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan kötü durum.

Pandemi ve ondan sonrada Rusya-Ukrayna 2022 Mart savaşı bu yeni vaziyet sanayi ve iktisat gibi başlıkları bünyesinde barındıran; büyük, kalabalık ve yoğun araç trafiğinin olduğu şehirler için daha da önemli hale gelmektedir. Firma bünyesinde Anadolu yakası kurye olarak görev icra eden personellerimizle ilgili olarak; data birikimlerinin belli bir düzeyin üzerinde olması, bizi gerçek manada çok mıtlu eder.

Peki, bu hizmeti sizin için nasıl sağlıyoruz? Öncelikle bu hizmeti sağlarken kara yolunda ve trafikteki yoğunluktan en az etkilenen motorlu araçları tercih ediyoruz. Bu sayede gönderilmesi istenen ürününüzü en kısa sürede yerine ulaştırıyoruz. Trafik probleminin sık yaşandığı yerlerde şirket ve kurumlar için büyük kolaylık oluyor. Çünkü bir aracın alabileceği mesafeyi daha kısa sürede kat edecektir.

Anadolu Yakası Motorlu Kurye

 • Aynı gün teslimat; aynı gün verilme teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmesi
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları

Anadolu Yakası Acil Kurye

İstanbul moto kurye hizmetleri, taşımacılık piyasasında liderkurum. Bu sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatiflerle karşımıza çıkan bir hizmettir. Firmamız, özenli profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmeti sunar. Artık en kaliteli ve güvenilir şekilde ürün teslimatları gerçekleşir.

Günün her saatinde sağladığımız aktif kurye hizmetlerimiz var. Buradaki ihtiyaç olan tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm sunarak, sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurye hizmetlerimiz kapsamında vermiş olduğumuz, motor kurye hizmeti, moto kurye hizmeti, acil kurye hizmeti sizlere daima en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Motor kurye kapsamında firmamızın sunduğu taşımacılık hizmeti verilir.

Daha farklı çeşitlerdeki gönderileri teslimat noktalarına ulaştırmaktadır. Özellikle gönderinin teslimat durumuna göre tercih edilen motor kurye hizmeti bulur. En büyük ve sağlam, en iyi motosikletli kurye kullanılarak gerçekleşir. Deneyimli kuryelerimizin belirtilen gün içerisinde güvenle teslim ettiği gönderiler, sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan kurye hizmeti sunuşuyor.

Kurye hizmetleri, taşımacılık sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatiflerle karşımıza çıkan bir hizmettir. Firmamız, profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmetlerimiz, en kaliteli ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından sunulan moto kurye hizmeti, kuryelerimizin

Anadolu Yakası Hızlı Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
 •  Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullan.

Anadolu Yakası Ekspres Kurye

İstanbul motorlu kurye her zaman kaliteli ve bilinçli çalışmalar sunar. Böylece kendi alanında uzman ve son derece tecrübeli, yolları bilen kişiler olarak işe alıyoruz. Ayrıca işini temiz yapan, sğa sola fazla karışmayan eli ayağı düzgün efendi yol arkadaşları ile devam eder. Yani bu sayede müşteri arası diyalogları da daha güzel ve kibar kurumsal bir havada olur. Ne dediğini bilen, oturmasını kalkamsını bienler.

Ayrıca da konuşmasını bilen kişiler ile çalışır. Böylece zaman dan kazancınız olur. Bundan dolayı işlerde motorlu kurye mesleğinden de yararlanarak sizlere en hızlı işlemler sunar. İstanbul içinde oluşan yoğun trafiklerde bile sağa sola, üstümüze sürenlere, kaba insanlara aldırıi etmez, onlara sla uymaz. Verilen işi olabilecek, kısa süre içerisinde sizinle yollanan ve gidecek ne varsa alarak yardımcı oluyoruz.

İstanbul moto kurye ile İşlerini düzgün yapan elemanlar her zaman mutlu olur. Böylece daha öz güvenli olarak çalışır. Alınan paketleri ve iletileri en kısa sürede teslim işlemini gerçekleştiren tek firma olarak göze çarpar. Siz hız ve güvenirlik konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezi ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Burada amaçlarımız, çalışma tarzımız ve hizmet amacı nedir?

Acil kurye motor ile hizmet verdiklerinden dolayı fazla büyük ve ağır boyutta teslimat işlemi yapamaz. Bu işlemi hem sizlerin eşyalarına zarar gelmesin diye, hem de kuryemizin sağlığı açısından uygulanır. Sizler büyük bir eşyanızı kurye ile gönderim yaptırmak istiyorsanız mutlaka çağru merkezi ile iletişime geçip bilgi almalısınız. Gönderilecek olan eşyanız veya dosyanız mutlaka boyut ve ağırlığını bildirin.

İstanbul Kurye

 •  Canlı hayvanlar; özellikle belgesi olmayan her türlü canlı hayvanlar;
 • Yani her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilen)
 •  Uyuşturucu; yani her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik,
 • Psikotrop v.b gibi maddeler, farmasötik ürünler asla taşınmaz.
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar,
 • Kibrit, piroteknik patlayıcı maddeler ( her türlü patlayıcı madde ).
 • Radyoaktif maddeler ( çok tehlikeli olan radyoaktif her şey ) asla taşınmaz.
 •  Sıvı kimyasal maddeler; özellikle sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş,
 • Kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak gibi malzemeler
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar.
 • Ayrıca çek, senet, bono, tahvil ( resmi yada resmi olmayan her türlüsü ) taşınmaz.
 • Oyun; yani oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri

Gebze Kurye

Avrupa yakası kurye prensiplerimizin gereği olan süre ve teslimat açısından bir mağduriyet yaşanmaması adına varız. İstanbul şehrine adres bilgisi noktasında hakim olması ve hizmet verdiğimiz iş yerlerinin düzenine olumsuz bir etki yapmamaları için varız. Ayrıca duruş ve giyimlerine dikkat etmeleri hususunda bilgi sarfediyoruz. Bu konuda gayet şık ve prezantabl olmaları için gerekli içi eğitimleri önemsiyoruz.

Elemanlarımıza her zaman dönemsel olarak da düzenli bir halde bu eğitimleri kendilerine veriyoruz. Firmamız her zaman sizin zamandan tutum etmenizi sağlıyor. Bizim önceliğimiz bu hizmeti verirken en hızlı olmak değil, mümkün olduğunca hızlı ve en önemlisi güvenli olmaktır. Hiç şüphesiz İstanbul’da işletmeler arası evrak, değerli kağıt, zarf benzer şeyler yollar. İşte bu biçimde günü birlik şeyleri acil yollarlar.

Avrupa yakası kurye öneme haiz kuryelerin bir yerden başka bir yere ulaştırılması esnasında karşılaşılacak en büyük problemleri çözüyor. Artık başlangıcında trafik yoğunluğu ve buna bağlı olarak da süresinda ilgili noktaya teslim edilemeyen işler gelmektedir. Motorlu kurye tam da bu aşamada mevcut olası problemleri ortadan kaldırarak tarafların zihnindeki bir takım sual işaretlerini de giderecektir.

Özellikle evrak, belge, sözleşme gibi işlerini belli bir ivedilikle yapması germektedşr. Ayrıca ilgili kurumların bu yoğunluktan etkilenmemesi için hız sorununu en aza indirmesi gerekmektedir. Firmamız bu problemi göz önünde bulundurarak hem şirket ve kurumların bu ihtiyacını karşılamak .için mücadele ediyor. Aynı zamanda hız sorununu halletmek için Acil kurye hizmetini 7/24 vermeye başlamıştır.

Tuzla Kurye

 • Kaçak ürünler; özellikle kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri.
 • Sigara ( kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri )
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; yani altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler.
 • Ayrıca altın, mücevher, pırlanta, elmas türü her türlü değerli madenler taşınmaz ( Gümüş hariç)
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvanlardan yapılmış her türlü kürk ve kürk çeşitleri ile özellikle kaçak hayvanlar
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler.
 • Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün ).
 • Özellikle sahte ilaç v.b ürünler asla taşımaz ( resmi olmayan sahte ilaç ve takviye ürünleri )
 • Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri ) 
 • Özellikle mahkemelerce çok değerli olan gizli ve kaçak evraklar.
 • Çabuk bozulan ürünler taşınmaz. Yani çabuk bozulan, gıda başta olmak üzere bunun gibi şeyler.
 • İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler taşınmaz..
 • Özellikle şirketler arası yollanan paketler ve tivari resmi ürünler için fatıra ve irsaliye gerekir.
 • Zehirli maddeler asla taşınmaz. Özellikle ağır koku veren maddeler taşınmaz.
 • Akıcı maddeler, Parlayıcı ürünler, uçucu gazlar, aşındırıcı maddeler, manyetik maddeler,
 • Mikrop ve mikrobik ürünler, benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar ).

Şile Kurye

İstanbul hızlı kurye iyi şekilde paketlendiği takdirde hiçbir sıkıntı olmadan alıcısına ulaşır. Kurye çağırmadan önce mutlaka gönderilecek eşyanın büyüklüğüne kendiniz bakmalısınız. Bir motorun taşıyabileceği kadarsa arayarak kuryeyi çağırın ya da detaylı bilgi için mutlaka iletişime geçin. Yoksa hem kuryenin vakit kaybı olur hem de sizler işlemlerinizi daha uzun sürede halletmek zorunda kalırsınız.

Özenle adresinizden aldığımız evrak, belge veya eşyalarınız kuryelerimiz tarafından taşınır. Son derece titizlikle en hızlı şekilde teslimat adresine ulaştırılır. İstanbul’un trafik sorununa takılmadan hızlıca gerçekleştirilen taşıma işlemi, gönderilerin en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır. Acil kapsamında kurye, gönderiyi belirtilen en kısa süre içerisinde teslimat noktasına ulaştırmaktadır.

Hızlı kurye ve en acil kurye hemen teslim edilmesi gereken acil durumlarda tercih edilmektedir. Bu anlamda oldukça hızlı olan hizmetimiz, haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Siz de firmamızın sunduğu farklı alternatifler içeren özel hizmetlerden faydalanmak için hemen arayın. Yani detaylı bilgi almak için tel numaralarından bizleri arayabilirsiniz. En kaliteli taşımacılık hizmetlerden faydalanın.

Vip kuryelerde bulunan hizmet çeşidi her bireyin yararlanabileceği bir fırsattır. Bu hizmet bir yandan kişiye özgü olan hizmet olarak da geçer. Her birey yararlanabilir sadece yapılması yani imzalanması gereken bazı evraklar vardır. Bu tür evraklarda yazılar mutlaka iyi bir şekilde okunmalıdır. Fırsat denmesinin sebebi eğer bu hizmet alıyorsanız kargo ile gönderim yapacağınız esnada daha fazala tutar.

Ümraniye Kurye

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta veya bir bilet
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve diğer örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve öalzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma

Sultanbeyli Kurye

Şehiriçi kurye fiyatları kapsamında firmamızın belirli standart fiyatları bulunmaktadır. İstanbul Belediyesi ilçe sınırları içinde oluşan trafik yoğunluğundan dolayı yaşanacak gecikme probleminin önüne geçmiş oluyoruz. Teslim edilmesi ihtiyaç duyulan ürünün hassasiyeti ve güvenliği de bizim için fazlaca önemli. Bu yüzden çalışanlamış olurımızla birlikte bu durum ilk önceliğimiz olur.

Teslimat sırasında oluşabilecek tüm sorumluluğu alıyoruz, ancak bu yolla pek bir sorunla karşılaşmayacağınızı temin edebiliriz. Çünkü bu yöntem, günümüzde kullanılan en hızlı ve güvenli yöntemlerden biridir. Bu yüzden en çabuk hizmetini kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Firma olarak bize düşen görev, İstanbul şeklinde büyük ve kalabalık şehirlerde yaşanmış olan trafik ağı yoğunluğu çözmektir.

yrıca bir çok neden yüzünden oluşan hız sorununu en kolay ve güvenli yoldan çözebilmektir. Sadece, bu yolla şirket ve kurumların bütün gereksinimlerine karşılık verebilir. Ayrıca çalışma verimliliğinin yaşanmış olan sorunlardan etkilenmesini en aza kadar indirmiş olabiliriz. Hizmetimize dilediğiniz anda rahatça ulaşmanız için bütün şartları sizin için sağlıyoruz. Bu şartlar ise önemli konulardır.

İstanbul içi kurye ile bizimle sitemiz üzerinizden 7/24 dilediğiniz an irtibata geçebilirsiniz. Ve ürünlerinizi rahatlıkla en hızlı ve güvenli şekilde istediğiniz yere kolaylıkla ulaştırabileceğimizden emin olabilirsiniz. Artık modern çağımızda fazlaca önemli bir konumda yer alan kurye çalışmaları buradada balşadı. Dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde oldukca popüler bir halde tercih edilmektedir.

Çekmeköy Kurye

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk ; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Maltepe Kurye

İstanbul acil kurye eşyalarınızı alır ve hızlı bir şekilde teslim edeceği yere gider. Sizler için en hızlı hizmeti vip taşınacak unsuru sağlar. Vip moto kurye hizmetlerden yararlanmak için derhal kurye çağrı merkezi ile iletişime geçin. Özel hizmetleri için gereken bazı evraklar vardır. Bu evrakların mutlaka imzalanması ve kurye şirketi ile şartların görüşülmesi gerekir. Bu vip hizmet aylık veya yıllık olarak çok fazla sayıda çeşit ile müşterilere sunar.

Firma ve çalışanları ne getirir, neleri taşır, neleri taşımaz? Nedir ne iş yapar ve peki kimler kurye olabilir? Kuryeler, iş esnasında kullandıkları araçlara göre çeşitli sınıflara ayrılır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi;  motosikletli, bisikletli ya da otomobilli kuryeler olarak sınıflanır. Ancak önemle belirtmek gerekir ki; kuryeler otomobil ya da motosiklet kullanacaklarsa kesinlikle ehliyete sahip olmaları gerekir.

Piyasa içinde bulunan yüzlerce bu firmaların amacı nedir? Kuryeler ne kadar bahşiş alıyor, ne kadar pirim kazanıyor? Bahşiş almak için neler yapmalı, nasıl davranılmalı? Pizza motorcuları ile kuryeler arasındaki fark nedir?  Kendi motorum ile ne iş yapabilirim? Motosiklet ile yapılacak işler nelerdir?  Son olarak değerli ve takdir edilecek insanlar topluluğudur. Buna bağlı olarak vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti farklı türde kurye çalışma sistemi oluşturur.

İstanbul kurye olarak sektör içerisinde çalışan kurye sistemlerinden bahsedersek: Moto kurye çalışanı olmak için nelere sahip olmak gerekiyor? A2 ehliyetine sahip olmak ( şu an için bazı olan ehliyetler değişti). Güzel bir kurye motoruna sahip olmak. Kurye kıyafetleri, elbiseleri ve aksesuar olması gerekiyor. İstanbul ilçelerini ve semtlerini iyi öğrenmek. Yani farklı türde taşımacılık alternatifleri ile bizim ile çalışın.

Sancaktepe Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaşır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaşır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanın.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Satandart kurye ile tüm evrak, belge veya malzemeleriniz yakın mesafede 30 dakika, uzak mesafelerde 90 dakika olmak üzere bu süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

Pendik Kurye

İstanbul ilaç kurye ile günümüzün taşımacılık sektöründe önemli bir yer edinir. Özellikle bu gönderilerin teslimat adreslerine taşınmasını sağlayan kuryeler, bu sektörde oldukça önemli. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sağlanan taşımacılık hizmetini gerçekleştiren kuryeler, farklı türlerdeki araçlarla günün her anında sahada aktif şekilde hizmet vermektedir.

Firmamızda bulunan kuryelerimiz, gün içerisinde birçok sorun ile karşı karşıya gelmez. Özellikle bu noktada sahip oldukları deneyim ve bilgi ile sizlere yansıtmadan sorunsuz şekilde taşımacılık işlemlerinizi gerçek olur. Ekspres kurye ile olabilecek en hızlı şekilde tüm gönderilerin teslimatını gerçekleşir. Bu anlamda bazı noktalarda sorunlar oluşabileceği düşünülüyor.

Ayrıca firmamız daima güvenle sizlere hizmetlerini sunar. Verilen süre içerisinde sorunsuz şekilde tüm gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. Deneyimli ve işlerinde profesyonel kuryeler vardır. Ekspres kurye, oluşabilecek tüm sorunlara alternatifler ile çözüm üretir. Aynı zamanda oluşturulan sistem içerisinde, daima sözler tutularak müşterileri memnuniyeti sağlanır.

İşte bu noktada verilen her hizmet karşılığı en uygun ücretleri talep edilir. Artık mesafe ve zamana göre değişiklik gösteren hizmeti fiyatları makul olur. Yani en güvenilir ve en doğru şekilde müşterilere iletilir. Böylece iki tarafya mutlu olur. Sizler de verilen bu son derece kaliteli taşımacılık hizmetinden yararlanın. Ayrıca açık bilgi almak için, iletişimden bizleri arayın.

Kartal Kurye

 • İstanbul kurye özel bir hizmettir. Sadece sizin gönderinizin taşındığı bu hizmette, size özel şekilde kuryeler adresinize yönlenir. Paket 20 dakika içinde alınır.
 • Bu hizmet kaliteli şekilde verilen taşımacılık hizmetimizdir. Firmamız ile iletişime geçildiği andan itibaren en kısa sürede size yakın olan kurye hemen gönderir.
 • Alındıktan sonra gönderilerin teslim alınmasında ve teslim edilmesinde herhangi bir gecikme yaşanmoyor. Aksine söz verilen tam o zamandan daha erken vakitet gider.
 • Özenle sizlerden teslim alınan gönderiler, oluşturulan sistem ile teslimat süresi boyunca sizlere bilgi veriyorlar. Gerekli durumda birebir şekilde kurye ile iletişime geçin.
 • Tüm evrak, belge veya malzemeleriniz yakın mesafede 30 dakikada alınır, 30 dakika, uzak mesafelerde 90 dakika olmak üzere bu süre içerisinde ulaştırılmaktadır.
 • Kuryelerimiz, İstanbul içerisindeki tüm yol bilgilerine sahip olması ve kısa yani kestirme ona tüm yolları bilmeleri ile hızlıca teslimat olan noktalarına ulaşmaktadır.

Ataşehir Kurye

Global anlamda herhangi bir ürünün A noktasından B noktasına oldukca hızlı ve basit bir şekilde taşınmasına olanak tanımakta olan kurye çalışmaları, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olabilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen kurye hizmetleri içinde yer edinen sistem ile motosikletli kurye çalışmaları da bu alanda en popüler kurye çalışmaları içinde bulunmaktadır.

İstanbul kurye firmaları ile tüm ilçesinde yer edinen her bölgesi için oldukça hızlı ve etkin seviyede motorlu kurye hizmetleri ile tanınmakta olan ve her tarafta çalışan İstanbul Motor Kurye markamız da bu alanda fazlaca nitelikli çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Haftanın 7 günü ve 7 günün her saati kesintisiz bir şekilde motosikletli kurye hizmeti sunmakta olan firmamız, kendi sektöründe önemlidir.

Son derece yüksek tecrübe ve deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da haiz olması ile tanınmaktadır. Tüm işlerinde en çok tercih edilen markalardan olan firmamız, çok geniş data içerikli ve zengin donanımlı bir işletme web web sitesine de haizdir. Temel olarak hizmet kapsamında maksimum tercih edilen markalardan bir tanesi olarak öne çıkan firmamızdır.

Özellikle birinci kalitede motosiklet filosunu da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Uluslararası seviyede genel kalite standartları ile kendi sektöründe örnek marka imajı teşkil etmekte olan markamızdır. Pek değerli müşteri memnuniyetini de öteki her türlü temel kriterin üzerinde tutmaktadır. Ustalaşmış seviyede teknik çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemizdir.

Üsküdar Kurye

 • Haftanın her günü ve her saati gece kurye hizmetlerini firmamız, müşterilerine sunar. Firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz çok acil özel hizmeti indirimli olur.
 • Trafik kuralları çerçevesinde olabilecek en hızlı teslimatı gerçekleştirmek üzere işlem yaparlar. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek detayda çalışın.
 • İstanbul moto kurye özenle düşünüp, en güvenilir şekilde sizlere hizmet verir. Bazı noktalarda standart hizmetleri farklılaşan vip hizmeti, birçok avantaja sahiptir.
 • Hızlı kurye, firmamızın müşterilerimize haftanın her günü ve her saati sunduğu, standart yani normal olan kurye hizmetlerine göre daha hızlı olan bir hizmetidir.
 • 7/24 kurye hizmetinden faydalanın. Diğer hizmetlere oranla daha maliyetli olan express kurye, özellikle acil ve önem taşıyan bazı gerekli durumlarda oldukça tercih edilir.
 • Profesyonel çalışma; Firmamız, profesyonel iş anlayışı ile İstanbul’un her noktasına aynı standartlarda hizmet sunar.Kurumsal kurye olarak hizmet veriliyor.

Kadıköy Kurye

İstanbul moto kurye ile her zaman başarılı işler sunarız. Ayrıca buralarda oldukça hızlı olan express ve çok acil vip kurye servisi sunar. Kaliteli deneyimli çalışma arkadaşları sayesinde saygılı, güvenilir ama sorunsuz şekilde müşterilere hizmet verir. Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri. Paketler motor ile taşınabilecek boyutta olabilenlerden olmalıdır.

Acil alınan iletiler aldıktan hemen yola çıkmaktadır. Eşyalarınıza teslimat sırasında bir zarar gelmemesi için bütün güvenlik önlemlerini alarak çalışmalar gerçekleşir. Amacımız şeffaf çalışma olanağı sağlamaktır. Güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri. Çalışan bütün kuryelerimizin motosiklet ile gerçekleştirdikleri hızlı taşıma hizmeti sağlarız.

Artık müşterilerimizin taşımasını istediği uygun boyutta çalışır. Yani motosiklet ile gerçekleştirdikleri hızlı taşıma hizmetimizdir. Son model motorlarımız aracılığı ile gerçekleşir. Özellikle acil ve hızlı kurye hizmeti, uzak noktalarda 90 dakika, yakın teslimat noktalarında 30 dakika içinde gönderil ulaşır. Doğru ve dürüst olmak, düzgün çalışmak. Sektöründe öncü ve en başta lider olan firmamız artık burada var.

İstanbul kurye bu fiyatlandırmaların dışında kurye hizmetinin verileceği mesafe fiyata etki edebilmektedir. Ayrıca, 7/24 sunduğumuz kurye hizmetlerimizde gece kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Mesai saatleri dışında her tarafa gerçekleştirilen kurye hizmetlerimizde de fiyatlandırma değişiklik olabilmektedir. Motor kurye fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için arayın. Yani artık kurye direkt olarak işleri almaya size gelir.