Anasayfa » Acil Kurye

Acil Kurye

Acil kurye ile özellikle İstanbul içinde bulunan Adalar ilçesi dahil olmak üzere 39 ilçenin tamamında çalışma. İster uzak olsun ister yakın bu ilçeler arasında her hangi birinden başka birine istediğiniz her şeyi yollayın. Acil kurye ile önemli olan konu ise yollanan eşyanın resmmi ve yasal olması gerekmektedir. Ayrıca yollanacak her ürün ve paket taşınacak eşyalar ve malzeme içinde olması gerekir. İşte bu şartlar ile her şey bizim ile yollayın.

Acil kurye artık emrinizde. İstanbul kurye sizler için daha hızlı teslimat ve güvenilir hizmet için vardır. Bütün çalışan motorlu elemanlarımız ile birlikte birçok eşyanızı güvenerek en yakın birine yollayın. Firma olarak sizlere bu alanda en iyi hizmet verme garantisini sunar. Teslim etmek istediğiniz her hangi bir özel yada kurumsal dosya veya eşyaları alıyoruz. Sağlam şekilde muhafaza edip, böylece dakikalar içinde sizden alır.

Bu sayede hem daha hızlı alım ve teslim, hem de daha güvenli bir şekilde teslimat işlemlerini gerçekleşir. Kuryeler motor, araba veya kamyonet gibi araçlarla hizmet verebilirler. Özellikle İstanbul kurye olarak şehir içi Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere hizmet. Yani hem Asya yakasında hemde Avrupa yakasında motor ile hizmet. Ayrıca sağlanan tüm izmetleri de motor kullanmanın amacı ile acil kurye sağlanır.

Acil kurye misyonu, yapılan işlemlerinizin aksamadan hemen gerçekleşmesidir. Sadece belgeler için değil aklınıza gelen hangi şey yada ürün varsa alınır. Özel olarak yani kişisel gündelik hayatınızda yapacağınız alışverişlerde de güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Burada bu kocaman metropol içinde ve özellikle çok yoğun trafikte acil kurye olarak sizlere en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz.

Acil Moto Kurye

Acil moto kurye ile günümüz iş dünyasında, vakitin paradan daha değerli hale geldiğini biliyoruz. Sektörde yer bulan ve toplumda da gün geçtikçe daha çok kabul görmeye başlamış olan bu anlayış noktasında bizler; Güven ve daha zamanın doğru kullanılabilirliğini temel prensip edinmiştir. Artık lojistik ve kargo firması olarak İstanbul’a ve İstanbul iş dünyasına hizmet veriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dünyanın, hızla büyüyen ve giderek kalabalıklaşan bir yer haline geldiğini görüyoruz. Başta İstanbul olmak üzere daha büyük şehirlerin, bu yeni düzenin getirmiş olduğu keşmekeşlikten nasibini aldığına hep birlikte tanıklık ediyor. Teknoloji, hız ve süreın doğru kullanımı şeklinde terimlerin günlük yaşamımızdaki yeri ve önemi her geçen gün biraz daha işleri artmaktadır. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan kötü durum.

Pandemi ve ondan sonrada Rusya-Ukrayna 2022 Mart savaşı bu yeni vaziyet sanayi ve iktisat gibi başlıkları dahada bünyesinde barındıran; büyük, kalabalık ve yoğun araç trafiğinin olduğu şehirler için daha da önemli hale böylece gelmektedir. Firma bünyesinde Acil moto kurye olarak görev icra eden personellerimizle ilgili olarak; data birikimlerin belli bir düzeyin üzerinde olması, bizi gerçek manada çok eder.

Peki, bu hizmeti sizin için nasıl sağlıyoruz? Öncelikle bu hizmeti sağlarken kara yolunda ve trafikteki yoğunluktan en az etkilenen motorlu araçları tercih ediyoruz. Bu sayede gönderilmesi istenen ürününüzü en kısa sürede yerine direkt bir ulaştırıyoruz. Trafik problemi sık yaşandığı yerlerde şirket ve kurumlar için büyük kolaylık oluyor. Çünkü bir aracın tam alabileceği mesafeyi daha kısa sürede daha fazla kat edecektir.

Acil Motorlu Kurye

 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra çok acil acil kurye servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün verilme teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmesi
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Acil kurye, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları

Acil Kurye Servisi

Acil kurye servisi hizmetleri, taşımacılık piyasasında liderkurum. Bu sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatiflerle karşımıza çıkan bir hizmettir. Firmamız, özenli profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmeti sunar. Artık en kaliteli ve güvenilir şekilde ürün teslimatları gerçekleşir.

Günün her saatinde sağladığımız aktif kurye hizmetlerimiz var. Buradaki ihtiyaç olan tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm sunarak, sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Acil kurye hizmetlerimiz kapsamında vermiş olduğumuz, motor kurye hizmeti, moto kurye hizmeti, acil kurye hizmeti sizlere daima en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Motor kurye kapsamında firmamızın sunduğu taşımacılık hizmeti verilir.

Daha farklı çeşitlerdeki gönderileri teslimat noktalarına ulaştırmaktadır. Özellikle gönderinin teslimat durumuna göre tercih edilen motor kurye hizmeti bulur. En büyük ve sağlam, en iyi motosikletli acil kurye kullanılarak gerçekleşir. Deneyimli kuryelerimizin belirtilen gün içerisinde güvenle teslim ettiği gönderiler, sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan kurye hizmeti sunuşuyor.

Acil kurye hizmetleri, taşımacılık sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatiflerle karşımıza çıkan bir hizmettir. Firmamız, profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmetlerimiz, en kaliteli ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından sunulan moto kurye hizmeti, kuryelerimizin

İstanbul Acil Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil kurye gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
 •  Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullan.

İstanbul En Acil Kurye

İstanbul en acil kurye her zaman kaliteli ve bilinçli çalışmalar sunar. Böylece kendi alanında uzman ve son derece tecrübeli, yolları bilen kişiler olarak işe alıyoruz. Ayrıca işini temiz yapan, sğa sola fazla karışmayan eli ayağı düzgün efendi yol arkadaşları ile devam eder. Yani bu sayede müşteri arası diyalogları da daha güzel ve kibar kurumsal bir havada olur. Ne dediğini bilen, oturmasını kalkamsını bilenler.

Ayrıca da konuşmasını bilen kişiler ile çalışır. Böylece zaman dan kazancınız olur. Bundan dolayı bu işlerde motorlu acil kurye mesleğinden de yararlanarak sizlere en hızlı işlemler sunar. İstanbul içinde oluşan yoğun trafiklerde bile sağa sola, üstümüze sürenlere, kaba insanlara aldırıi etmez, onlara sla uymaz. Verilen işi olabilecek, kısa süre içerisinde sizinle yollanan ve gidecek ne varsa alarak yardımcı oluyoruz.

acil moto kurye ile İşlerini düzgün yapan elemanlar her zaman mutlu olur. Böylece daha öz güvenli olarak çalışır. Alınan paketleri ve iletileri en kısa sürede teslim işlemini gerçekleştiren tek firma olarak göze çarpar. Siz hız ve güvenirlik konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezi ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Burada amaçlarımız, çalışma tarzımız ve hizmet amacı nedir?

Acil kurye motor ile hizmet verdiklerinden dolayı fazla büyük ve ağır boyutta teslimat işlemi yapamaz. Bu işlemi hem sizlerin eşyalarına zarar gelmesin diye, hem de kuryemizin sağlığı açısından uygulanır. Sizler büyük bir eşyanızı kurye ile gönderim yaptırmak istiyorsanız mutlaka çağru merkezi ile iletişime geçip bilgi almalısınız. Gönderilecek olan eşyanız veya dosyanız mutlaka boyut ve ağırlığını bildirin

Avrupa Yakası Acil Kurye

Acil kurye prensiplerimizin gereği olan süre ve teslimat açısından bir mağduriyet yaşanmaması adına varız. İstanbul şehrine adres bilgisi noktasında hakim olması ve hizmet verdiğimiz iş yerlerinin düzenine olumsuz bir etki planlarının yapmamaları için varız. Ayrıca duruş ve giyimlerine dikkat etmeleri hususunda bilgi sarfediyoruz. Bu konuda gayet şık ve prezantabl olmaları için gerekli içi eğitimleri önemsiyoruz.

Elemanlarımıza her zaman dönemsel olarak da düzenli bir halde bu eğitimleri kendilerine veriyoruz. Firmamız her zaman sizin zamandan tutum etmenizi sağlıyor. Bizim önceliğimiz bu hizmeti verirken en hızlı olmak değil, mümkün olduğunca hızlı ve en önemlisi güvenli olmaktır. Hiç şüphesiz İstanbul’da işletmeler arası evrak, değerli kağıt, zarf benzer şeyler yollar. İşte bu biçimde günü birlik şeyleri acil yollarlar.

Acil kurye öneme haiz kuryelerin bir yerden başka bir yere ulaştırılması esnasında karşılaşılacak en büyük problemleri çözüyor. Artık başlangıcında trafik yoğunluğu ve buna bağlı olarak da süresinda ilgili noktaya teslim edilemeyen işler gelmektedir. Acil kurye tam da bu aşamada mevcut olası problemleri ortadan kaldırarak tarafların zihnindeki bir takım sual işaretlerini de giderecektir. Buna bağlı olarak işler veriyor.

Özellikle evrak, belge, sözleşme gibi işlerini belli bir ivedilikle yapması germektedşr. Ayrıca ilgili kurumların yoğunlukta etkilenmemesi için hız sorununu en aza indirmesi gerekmektedir. Firmamız bu problemi göz önünde bulundurarak hem şirket ve kurumların bu ihtiyacını karşılamak .için mücadele ediyor. Aynı zamanda hız sorununu halletmek için Acil kurye hizmetini 7/24 vermeye başlamıştır. Yani olduğumuz taşımacılık.

İstanbul Özel Acil Kurye

İstanbul hızlı acil kurye iyi şekilde paketlendiği takdirde hiçbir sıkıntı olmadan alıcısına ulaşır. Kurye çağırmadan önce mutlaka gönderilecek eşyanın büyüklüğüne kendiniz bakmalısınız. Bir motorun taşıyabileceği kadarsa arayarak kuryeyi çağırın ya da detaylı bilgi için mutlaka iletişime geçin. Yoksa hem kuryenin vakit kaybı olur hem de sizler işlemlerinizi daha uzun sürede halletmek zorunda kalırsınız.

Özenle adresinizden aldığımız evrak, belge veya eşyalarınız kuryelerimiz tarafından taşınır. Son derece titizlikle en hızlı şekilde teslimat adresine ulaştırılır. İstanbul’un trafik sorununa takılmadan hızlıca gerçekleştirilen taşıma işlemi, gönderilerin en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır. Acil kapsamında kurye, gönderiyi belirtilen en kısa süre içerisinde teslimat noktasına ulaştırmaktadır.

Hızlı kurye ve en acil kurye hemen teslim edilmesi gereken acil durumlarda tercih edilmektedir. Bu anlamda oldukça hızlı olan hizmetimiz, haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Siz de firmamızın sunduğu farklı alternatifler içeren özel hizmetlerden faydalanmak için hemen arayın. Yani detaylı bilgi almak için tel numaralarından bizleri arayabilirsiniz. En kaliteli taşımacılık hizmetlerden faydalanın.

Vip acil kuryelerde bulunan hizmet çeşidi her bireyin yararlanabileceği bir fırsattır. Bu hizmet bir yandan kişiye özgü olan hizmet olarak da geçer. Her birey yararlanabilir sadece yapılması yani imzalanması gereken bazı evraklar vardır. Bu tür evraklarda yazılar mutlaka iyi bir şekilde okunmalıdır. Fırsat denmesinin sebebi eğer bu hizmet alıyorsanız kargo ile gönderim yapacağınız esnada daha fazala tutar.

Moto Kurye Acil

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta veya bir bilet
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve diğer örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve öalzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma

Şehiriçi Acil Kurye

Şehiriçi acil kurye fiyatları kapsamında firmamızın belirli standart fiyatları bulunmaktadır. İstanbul Belediyesi ilçe sınırları içinde oluşan trafik yoğunluğundan dolayı yaşanacak gecikme probleminin önüne geçmiş oluyoruz. Teslim edilmesi ihtiyaç duyulan ürünün hassasiyeti ve güvenliği de bizim için fazlaca önemli. Bu yüzden çalışanlamış olurımızla birlikte bu durum ilk önceliğimiz olur.

Teslimat sırasında oluşabilecek tüm sorumluluğu alıyoruz, ancak bu yolla pek bir sorunla karşılaşmayacağınızı temin edebiliriz. Çünkü bu yöntem, günümüzde kullanılan en hızlı ve güvenli yöntemlerden biridir. Bu yüzden en çabuk hizmetini kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Firma olarak bize düşen görev, İstanbul şeklinde büyük ve kalabalık şehirlerde yaşanmış olan trafik ağı yoğunluğu çözmektir.

yrıca bir çok neden yüzünden oluşan hız sorununu en kolay ve güvenli yoldan çözebilmektir. Sadece, bu yolla şirket ve kurumların bütün gereksinimlerine karşılık verebilir. Ayrıca çalışma verimliliğinin yaşanmış olan sorunlardan kolayca etkilenmesini en aza kadar indirmiş olabiliriz. Hizmetimize dilediğiniz anda rahatça ulaşmanız için bütün şartları sizin için sağlıyoruz. Bu şartlar ise önemli konulardır.

İstanbul içi acil kurye ile bizimle sitemiz üzerinizden 7/24 dilediğiniz an irtibata geçebilirsiniz. Ve ürünlerinizi rahatlıkla en hızlı ve güvenli şekilde istediğiniz yere kolaylıkla ulaştırabileceğimizden emin olabilirsiniz. Artık modern çağımızda fazlaca önemli bir konumda yer alan acil kurye çalışmaları buradada balşadı. Dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde oldukca popüler bir halde tercih edilmektedir.

Acil Kurye Hizmeti

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk ; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Motorlu Kurye Acil

Acil kurye eşyalarınızı alır ve hızlı bir şekilde teslim edeceği yere gider. Sizler için en hızlı hizmeti vip taşınacak unsuru sağlar. Vip moto acil kurye hizmetlerden yararlanmak için derhal acil kurye çağrı merkezi ile iletişime geçin. Özel hizmetleri için gereken bazı evraklar vardır. Bu evrakların mutlaka imzalanması ve acil kurye şirketi ile şartların görüşülmesi gerekir. Bu vip hizmet aylık veya yıllık olarak çok fazla sayıda çeşit ile müşterilere sunar.

Firma ve çalışanları ne getirir, neleri taşır, neleri taşımaz? Nedir ne iş yapar ve peki kimler kurye olabilir? Kuryeler, iş esnasında kullandıkları araçlara göre çeşitli sınıflara ayrılır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi;  motosikletli, bisikletli ya da otomobilli kuryeler olarak sınıflanır. Ancak önemle belirtmek gerekir ki; daha acil kuryeler otomobil ya da motosiklet kullanacaklarsa kesinlikle ehliyete sahip olmaları gerekir.

Piyasa içinde bulunan yüzlerce bu firmaların amacı nedir? Kuryeler ne kadar bahşiş alıyor, ne kadar pirim kazanıyor? Bahşiş almak için neler yapmalı, nasıl davranılmalı? Pizza motorcuları ile kuryeler arasındaki fark nedir?  Kendi motorum ile ne iş yapabilirim? Motosiklet ile yapılacak işler nelerdir?  Son olarak değerli ve takdir edilecek insanlar topluluğudur. Daha farklı türde acil kurye çalışma sistemi oluşturur.

İstanbul kurye olarak sektör içerisinde çalışan kurye sistemlerinden bahsedersek: Moto acil kurye çalışanı olmak için nelere sahip olmak gerekiyor? A2 ehliyetine sahip olmak ( şu an için bazı olan ehliyetler değişti). Güzel bir acil kurye motoruna sahip olmak. Acil kurye kıyafetleri, elbiseleri ve aksesuar olması gerekiyor. İstanbul ilçelerini ve semtlerini iyi öğrenmek. Yani farklı türde taşımacılık alternatifleri ile bizim ile çalışın.

Asya Yakası Acil Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaşır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express acil kurye hizmeti: acil ve hızlı acil kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaşır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip acil kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanın.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Satandart kurye ile tüm evrak, belge veya malzemeleriniz yakın mesafede 30 dakika, uzak mesafelerde 90 dakika olmak üzere bu süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

Acil Kurye Servisi

Acil kurye ile günümüzün taşımacılık sektöründe önemli bir yer edinir. Özellikle bu gönderilerin teslimat adreslerine taşınmasını sağlayan kuryeler, bu sektörde oldukça önemli. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sağlanan taşımacılık hizmetini gerçekleştiren acil kuryeler, farklı türlerdeki araçlarla günün her anında sahada aktif şekilde hizmet vermektedir.

Firmamızda bulunan kuryelerimiz, gün içerisinde birçok sorun ile karşı karşıya gelmez. Özellikle bu noktada sahip oldukları deneyim ve bilgi ile sizlere yansıtmadan sorunsuz şekilde taşımacılık işlemlerinizi gerçek olur. Acil kurye ile olabilecek en hızlı şekilde tüm gönderilerin teslimatını gerçekleşir. Bu anlamda bazı noktalarda sorunlar oluşabileceği düşünülüyor.

Ayrıca firmamız daima güvenle sizlere hizmetlerini sunar. Verilen süre içerisinde sorunsuz şekilde tüm gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. Deneyimli ve işlerinde profesyonel kuryeler vardır. Acil kurye oluşabilecek tüm sorunlara alternatifler ile çözüm üretir. Aynı zamanda oluşturulan sistem içerisinde, daima sözler tutularak müşterileri memnuniyeti sağlanır.

İşte bu noktada verilen her hizmet karşılığı en uygun ücretleri talep edilir. Artık mesafe ve zamana göre değişiklik gösteren hizmeti fiyatları makul olur. Yani en güvenilir ve en doğru şekilde müşterilere iletilir. Böylece iki tarafya mutlu olur. Sizler de verilen bu son derece kaliteli taşımacılık hizmetinden yararlanın. Ayrıca açık bilgi almak için, iletişimden bizleri arayın.

En Acil Kurye

 • Acil kurye özel bir hizmettir. Sadece sizin gönderinizin taşındığı bu hizmette, size özel şekilde kuryeler adresinize yönlenir. Paket 20 dakika içinde alınır.
 • Bu hizmet kaliteli şekilde verilen taşımacılık hizmetimizdir. Firmamız ile iletişime geçildiği andan itibaren en kısa sürede size yakın olan kurye hemen gönderir.
 • Alındıktan sonra gönderilerin teslim alınmasında ve teslim edilmesinde herhangi bir gecikme yaşanmoyor. Aksine söz verilen tam o zamandan daha erken vakitet gider.
 • Özenle sizlerden teslim alınan gönderiler, oluşturulan sistem ile teslimat süresi boyunca sizlere bilgi veriyorlar. Gerekli durumda birebir şekilde kurye ile iletişime geçin.
 • Tüm evrak, belge veya malzemeleriniz yakın mesafede 30 dakikada alınır, 30 dakika, uzak mesafelerde 90 dakika olmak üzere bu süre içerisinde ulaştırılmaktadır.
 • Kuryelerimiz, İstanbul içerisindeki tüm yol bilgilerine sahip olması ve kısa yani kestirme ona tüm yolları bilmeleri ile hızlıca teslimat olan noktalarına ulaşmaktadır.

Vip Acil Kurye

Global anlamda herhangi bir ürünün A noktasından B noktasına oldukca hızlı ve basit bir şekilde taşınmasına olanak tanımakta olan kurye çalışmaları, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olabilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen kurye hizmetleri içinde yer edinen sistem ile motosikletli acil kurye çalışmaları da bu alanda en popüler kurye çalışmaları içinde bulunmaktadır.

acil kurye firmaları ile tüm ilçesinde yer edinen her bölgesi için oldukça hızlı ve etkin seviyede acil kurye hizmetleri ile tanınmakta olan ve her tarafta çalışan İstanbul acil kurye markamız da bu alanda fazlaca nitelikli çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Haftanın 7 günü ve 7 günün her saati kesintisiz bir şekilde motosikletli kurye hizmeti sunmakta olan firmamız, kendi sektöründe önemlidir.

Son derece yüksek tecrübe ve deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da haiz olması ile tanınmaktadır. Tüm işlerinde en çok tercih edilen markalardan olan firmamız, çok geniş data içerikli ve zengin donanımlı bir işletme web web sitesine de haizdir. Temel olarak hizmet kapsamında maksimum tercih edilen acil kurye markalardan bir tanesi olarak öne çıkan firmamızdır.

Özellikle birinci kalitede motosiklet filosunu da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Uluslararası seviyede genel kalite standartları ile kendi sektöründe örnek marka imajı teşkil etmekte olan markamızdır. Pek değerli müşteri memnuniyetini de öteki her türlü temel kriterin üzerinde tutmaktadır. Ustalaşmış seviyede teknik çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemizdir.

Ekspres Acil Kurye

 • Haftanın her günü ve her saati acil kurye hizmetlerini firmamız, müşterilerine sunar. Firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz çok acil özel hizmeti indirimli olur.
 • Trafik kuralları çerçevesinde olabilecek en hızlı teslimatı gerçekleştirmek üzere işlem yaparlar. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek detayda çalışın.
 • Acil kurye özenle düşünüp, en güvenilir şekilde sizlere hizmet verir. Bazı noktalarda standart hizmetleri farklılaşan vip hizmeti, birçok avantaja sahiptir.
 • Acil kurye, firmamızın müşterilerimize haftanın her günü ve her saati sunduğu, standart yani normal olan kurye hizmetlerine göre daha hızlı olan bir hizmetidir.
 • 7/24 acil kurye hizmetinden faydalanın. Diğer hizmetlere oranla daha maliyetli olan express kurye, özellikle acil ve önem taşıyan bazı gerekli durumlarda oldukça tercih edilir.
 • Profesyonel çalışma; Firmamız, profesyonel iş anlayışı ile İstanbul’un her noktasına aynı standartlarda hizmet sunar.Kurumsal kurye olarak hizmet veriliyor.

Hızlı Acil Kurye

Acil kurye ile her zaman başarılı işler sunarız. Ayrıca buralarda oldukça hızlı olan express ve çok acil vip acil kurye servisi sunar. Kaliteli deneyimli çalışma arkadaşları sayesinde saygılı, güvenilir ama sorunsuz şekilde müşterilere hizmet verir. Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri. Paketler motor ile taşınabilecek boyutta olabilenlerden olmalıdır.

Acil kurye alınan iletiler aldıktan hemen yola çıkmaktadır. Eşyalarınıza teslimat sırasında bir zarar gelmemesi için bütün güvenlik önlemlerini alarak çalışmalar gerçekleşir. Amacımız şeffaf çalışma olanağı sağlamaktır. Güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri. Çalışan bütün kuryelerimizin motosiklet ile gerçekleştirdikleri hızlı taşıma hizmeti sağlarız.

Artık müşterilerimizin taşımasını istediği uygun boyutta çalışır. Yani motosiklet ile gerçekleştirdikleri hızlı taşıma hizmetimizdir. Son model motorlarımız aracılığı ile gerçekleşir. Özellikle acil ve hızlı acil kurye hizmeti, uzak noktalarda 90 dakika, yakın teslimat noktalarında 30 dakika içinde gönderil ulaşır. Doğru ve dürüst olmak, düzgün çalışmak. Sektöründe öncü ve en başta lider olan firmamız artık burada var.

En acil kurye bu fiyatlandırmaların dışında kurye hizmetinin verileceği mesafe fiyata etki edebilmektedir. Ayrıca, 7/24 sunduğumuz kurye hizmetlerimizde gece kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Mesai saatleri dışında her tarafa gerçekleştirilen kurye hizmetlerimizde de fiyatlandırma değişiklik olabilmektedir. Motor acil kurye fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için arayın. Yani artık acil kurye direkt olarak işleri almaya size gelir.